GENESIS_generique_300cmjn
Počítejte s Fordem

Na veletrhu Caravaning Brno představí Procamping.cz špičkové obytné vozy postavené na základu Ford

 
GENESIS_generique_300cmjn

Na veletrhu Caravaning Brno 2015 se představí hned několik obytných vozů Challenger, postavených na základu Ford. Vedle karavanů značek Sterckeman a Sublim je zde představí na stánku své divize Procamping.cz společnost Auto Kora top. Jako oficiální distributor obytných vozů Challenger je oficiálně dodává v České republice i na Slovensku. Přijďte si je prohlédnout nejen z vnějšku, ale zažijte si i jejich nepřekonatelný funkční prostor. Obytné vozy Challenger najdete na brněnském Výstavišti na veletrhu Caravaning 2015 v pavilonu P na stánku č. 009 pod jménem divize PROCAMPING.CZ. Loga Challenger, Sublim a Sterckeman zde určitě nepřehlédnete.

Challenger: Obytné vozy špičkové kvality a praktického uspořádání vnitřních prostorů

Nejnovější obytné vozy značky Challenger představí společnost Auto Kora top jménem své divize PROCAMPING.CZ. Jako oficiální dodavatel uvede tyto špičkové obytné vozy v Česku a na Slovensku právě na veletrhu Caravaning Brno 2015.

Kempování s obytnými vozy Challenger, které jsou postaveny na kvalitním základu Ford si zamilujete. Značka klade důraz na funkčnost a moderní technologie. Je designována podle reálných potřeb cestovatelů a jak se sami můžete přímo na veletržní expozici přesvědčit hned na několika různých vozech, svým vnitřním uspořádáním myslí skutečně na všechno. Obytné vozy Challenger jsou synonymem luxusního, praktického a plnohodnotného vybavení pro život na cestách. Na českém trhu představí Procamping.cz nově také praktické karavany značky STERCKEMAN a karavany pro náročné značky SUBLIM, které se vůbec poprvé představí mimo svůj domácí francouzský trh. Tyto obytné vozy budou nově k zapůjčení také prostřednictvím portálu Dovolená s Fordem. Přijďte si je spolu s Ford Tourneo Custom prohlédnout na stánek PROCAMPING.cz č. 009 do pavilonu P.

Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku. K zapůjčení na vaši dovolenou je najdete na adrese www.dovolenasfordem.cz.

Procamping.cz: Vše pro život na cestách

Procamping.cz uvede vedle značky Challenger i karavany Sterckeman a Sublim. Jejich oficiálním dodavatelem je rovněž společnost Auto Kora top s.r.o., Valašské Meziříčí, která je výhradním dodavatelem Challenger v České republice a na Slovensku. Společnost v rámci své divize PROCAMPING.CZ rozšířila v sezóně 2015/2016 svou nabídku o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Na stánku své divize PROCAMPING.cz proto představí mimo jiné i karavany Sublim a Sterckeman. Společnost Auto Kora top je významným dealerem vozů Ford a provozovatelem půjčovny vozů Ford Tourneo Custom Dovolená s Fordem. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost rovněž dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford.

Přijďte si prohlédnout svůj budoucí dovolenkový vůz

Přijďte si prohlédnout obytné vozy Challenger, karavany značky SUBLIM nebo STERCKEMAN do pavilonu P, na stánku č. 009 a zažijte kouzlo jejich exteriéru a praktičnost jejich interiérů.

Vstup zdarma: Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu Caravaning Brno 2015

Zveme vás do našeho stánku a za účelem společného setkání vám rádi zajistíme exkluzivní volnou vstupenku na veletrh. Domluvte si s námi schůzku a potkejme se na veletrhu Caravaning Brno 2015. Kontaktujte nás!

 


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016