cq5dam.web.1024.768
Počítejte s Fordem

Máte plány na zítřejší den? Zúčastněte se aukce unikátního Shelby GT350R Mustang

 
cq5dam.web.1024.768

Máte slabost pro americké svalovce na čtyřech kolech? Pak se vám určitě seběhnou sliny při pohledu na absolutně unikátní Shelby GT350R Mustang. Ten se bude zítra dražit v dobročinné aukci.

Exkluzivněji už to nejde

Shelby GT350R Mustang, který se začal zhruba před měsícem vyrábět ve Flat Rock v Michiganu, je jedinečný už svojí malosériovostí. Vyrobí se jej totiž pouze 37 kusů, což je méně než supersportovního modelu GT. Pokud by vám ani toto nestačilo, máme pro vás tip. V Detroitu zítra proběhne dobročinná aukce, na které se bude dražit exemplář, který nebude mít – samozřejmě kromě vítěze – nikdo na světě. Na stavně auta se totiž podílela řada špičkových společností. Jde třeba o Detroit Manufacturing Systems, Faurecia North America, HFI, Ice Nine Group, Kay Automotive Graphics, Recaro North America a mnoho dalších. Jinými slovy: tohle auto má s drobnou nadsázkou v sobě to nejlepší, co může Amerika nabídnout.

Tradiční design s dvěma pruhy. Interiér překvapí důrazem na detail

Auto bude oděno do sytě bílé označované jako Oxford white. Kontrastem jí budou dva pro Ford typické pruhy vedoucí přes střed vozu. Po usazení zaujme kompletně obšitý interiér, zvenku naopak karbonové prvky. Polozávodní vůz se dodává se speciálním kitem pro montáž zadních sedaček od Ford Performance Parts.

Výtěžek jde na podporu boje proti rakovině

Utržené peníze půjdou na účet Americké společnosti pro výzkum rakoviny. Pro automobilku Ford toto není první dobročinná aukce. Aktivně pomáhá prostřednictvím svého fondu již od roku 1974.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016