article_lg_tourneo_courier_at_geneva_575x290
Počítejte s Fordem

S novým Ford Tourneo Courier se dá dělat ledasco. Třeba hrát fotbal. Nevěříte?

 
article_lg_tourneo_courier_at_geneva_575x290

Skončily časy, kdy znamenal užitkový vůz automaticky neomalenou krabici, která sice odveze půl města. Jinak by v ní ale člověk umřel nudou. Namíchat atraktivní koktejl komfortu, manévrovatelnosti a užitné hodnoty už dnes automobilky umí. Ostatně podívejte se třeba na Ford Tourneo Courier.

Tělem pracant, duší rošťák

Ford to sice v manuálu k vozu neuvádí. Můžete si ale být jistí, že se v něm nudit nebudete. O zábavu se postará kromě oceňovaného jednolitru EcoBoost také skvěle naladěný podvozek. Řízení s okamžitou zpětnou vazbou vám pak razantně, ale s bezpečným předstihem napoví, když už se s autem pohybujete na hranici fyzikálních zákonů.

I s autem se dá sportovat. A teď nemyslíme na závodní dráhu

Modrý ovál před pár dny v Turecku uspořádal zápas v Courier Ballu. Že jste o takovém sportu nikdy neslyšeli? No, bude to nejspíš tím, že doteď neexistoval. O co se tedy jedná? Na vyklizeném parkovišti se sešlo několik vozů Tourneo Courier, které sedlali profesionální rally jezdci. Tentokrát ale nebylo cílem jezdit na čas, nýbrž dávat góly. Výsledek? No, co vám budeme povídat. Hlavně spousta zábavy pro všechny. A autíčka celou tuto parádu ustála více než se ctí.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016