dovolena-s-fordem-9-mist
Počítejte s Fordem

Vyražte na dovolenou s Fordem. K mání je devítimístný Ford Tourneo Custom

 
dovolena-s-fordem-9-mist

Léto a prázdniny lákají do dálek. Už plánujete letní cestování? Vydejte se letos na dovolenou s Fordem, konkrétně s devítimístným Ford Tourneo Custom, který je nově k zapůjčení na www.dovolenasfordem.cz.

Vyražte na dovolenou s velkým Fordem s celou rodinou i přáteli

Devět pohodlných míst v novém autě, respektive minibusu s velkým úložným prostorem, střešním nosičem a tažným zařízením, to je výzva pro velké rodiny, vodáky, rybáře, firemní teambuildery, sportovní týmy nebo zkrátka pro kohokoli, kdo si chce užít pohodovou dovolenkovou jízdu.

K mání jsou vozy Ford Tourneo Custom model 300 L2 ve výbavě Titanium s předním pohonem, motorem 2.2 Duratorq TDCi (diesel) s výkonem 92 kW / 125 koní, šestistupňovou manuální převodovkou, se spotřebou paliva od 6,5 l/100 km a zásuvkou 230V/150W.

Vůz je na cestu pojištěný – zákonně 150/150 mil. a havarijně s 1000Kč spoluúčastí a má v ceně celoevropskou asistenci Ford Assistance.

Na předním skle vás určitě potěší přítomnost platných dálničních známek pro Česko, Slovensko i na dálnice v Rakousku a Slovinsku. Chystáte-li se vyrazit k moři do Chorvatska, pak přes tamní mýtné brány projedete také snadněji, a to díky přítomnosti boxu s čipem ve voze – vyúčtování vašeho mýta tedy proběhne až při vrácení vozu do půjčovny.

Půjčit si auto na dovolenou se vyplatí

Své vlastní vozy necháte zaparkované doma v garáži, nebo je zaparkujte zdarma přímo v půjčovně. Vyhnete se tak jejich nadměrnému opotřebení při cestování po Evropě – a to není nevýrazná úspora. S půjčeným Tourneem Custom můžete nacestovat až 250 km/den, což znamená, že např. na čtrnáctidenní dovolené můžete najezdit až 3500 km kdekoli po Evropě. A když svůj limit přesáhnete? Doplatíte jen 2 Kč za každý kilometr najetý nad váš limit. A jestli se vám tedy půjčení vozu vyplatí? Počítejte s námi na ukázkovém příkladu cesty do Chorvatska, jak to vypadá s náklady na dálniční známky, přibližné opotřebení vozů apod.

Půjčení minibusu na dovolenou? Kdekoli v České republice

Tourneo Custom si můžete na letošní dovolenou po předchozí rezervaci buď sami vyzvednout v Praze či Valašském Meziříčí, nebo si zvolíte vyzvednutí a vrácení za mírný příplatek kdekoli v Česku. Místo vyzvednutí a vrácení přitom nemusí být totožné, jeho volba je jen na vás.

Tak kam letos vyrazíte?


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016