15FordMustang_09_HR
Počítejte s Fordem

Nedejte na předsudky. I blondýny umí řidit

 
15FordMustang_09_HR

Někteří jazykové tvrdí, že nejhorším zločinem je mít předsudky. Situace asi v reálu nebude až tak horká. I přesto ale platí: nesuďte nikoho na první pohled. Můžete být hodně překvapení. Třeba tak, jako několik chlapíků, kteří se pokusili sbalit blondýnu v červeném Mustangu.

Když je to blonďaté, tak to za volant nepatří? Abyste se nepřepočítali…

Před necelým měsícem tu byl Valentýn, svátek některými proklínaný, jinými milovaný. Ať už je váš názor na něj jakýkoliv, možná vás pobaví video, které Ford právě 14.2. zveřejnil. Tříminutový snímek ukazuje rande naslepo několika chlapíků a blonďaté krásky sedlající nový Ford Mustang, která předstírá, že je…no prostě blondýna. Ovšem herecké výkony končí tam, kde končí veřejné komunikace a rychlostní limity.

Z křehké neřidičky profesionální kaskadér a závodník

Slečna se se vztahuchtivými pány setká v kavárně v texaském Dallasu. Jakmile je kafíčkovací fáze balení ta tam, nabídne jim svezení ve svém osmiválcovém Mustangu. Přitom předstírá, že toho o autech moc neví. Umě při rozjíždění přetáčí motor a dává si záležet i na autoškoláckém škubání při řazení. Ovšem iluze končí tam, kde začíná vyklizené parkoviště. Na tom se z lehce přitroublé blondýny stává…no posuďte sami. Nový Mustang byl během této seznamovací reality show prošpikován skrytými kamerami a některé reakce a grimasy opravdu stojí za to.

Video zhlédli během pár dní miliony lidí

Z videa, se kterým přišel modrý ovál před měsícem, se během okamžiku stala virální záležitost. V současné době má jeho oficiální verze téměř 12 milionů shlédnutí a další přibývají. A co vy? Co se vám na videu líbí nejvíc? Vytřeštěné tváře, závěrečné odhalení či herecké výkony slečny driftařky? Anebo ještě něco jiného?

Dovolte nám ještě drobnou poznámku na konec: zda se někteří z nápadníků s dotyčnou slečnou po skončení experimentu ještě viděli, redakce nezjišťovala.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016