1409657430959ff
Počítejte s Fordem

Zbrusu nový Ford F-450: těžký kalibr pro těžkou práci

 
1409657430959ff

Nemusí se líbit každému, a už vůbec jej nemusí potřebovat každý. Jedno ale novému Fordu F-450 nevezme nikdo: jde o nekompromisního pracanta připraveného dlouho a dobře plnit náročné úkoly v rámci užitkového provozu. Auto utáhne přes 14 tun a na korbě uveze skoro 2,5 tuny. To v dané třídě neumí žádný z konkurentů.

Přepravní kapacita, o které konkurence jen sní

Nová generace Fordu F-450, do určité míry velkého bratra známého pick-upu F-150, nabídne výrazně lepší užitkové hodnoty než vozy jiných výrobců. Auto za sebou utáhne přívěs o hmotnosti větší než 14 tun, na korbu je pak možné naložit téměř půl třetí tuny. Vůz se dodává výhradně v karosářské verzi crew cab, tj. dvě řady sedadel + korba.

Esem v rukávu je osvědčený agregát Power Stroke

Známý dieselový “téměřsedmilitr” Power Stroke, který modrý ovál montuje do modelových řad F-250 a vyšších, patří v dané třídě mezi etalony spolehlivosti a robustnosti. Jeho 440 koní dodává obřímu pick-upu úžasné zrychlení a je navíc přímo konstruován k tomu, aby tahal těžké přívěsy.

Každý vůz vyniká versatilitou

Zákazník si může tak jako dříve vybrat konkrétní užitkovou specifikaci svého vozu přizpůsobenou konkrétním potřebám. V jednom případě může být auto uzpůsobeno především k tahání, v případě druhém může mít zvednutý podvozek pro převoz těžkého nákladu v terénu apod. Poslání Fordu F-450 je ale vždy stejné: udělat těžkou práci a ihned si říct o další.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016