Ford-Mondeo
Počítejte s Fordem

Zveme všechny příznivce modrého oválu na Dny otevřených Fordů. Ve hře bude bonus 2 × 100 000 Kč za nákup nového vozu

 
Ford-Mondeo

Líbí se vám vozy Ford či se o ně jen zajímáte? Vybíráte nové auto a pokukujete po některém modelu z produktového portfolia značky? Pak vás srdečně zveme na Dny otevřených Fordů, které proběhnou 25. a 26. dubna u autorizovaných prodejců. V těchto dnech bude mít každý zúčastněný šanci získat celou řadu slev a bonusů. Dva šťastlivci pak dostanou na nový vůz slevu velice libových sto tisíc korun.

Přijďte si osahat atraktivní a technicky vyšperkované vozy

Předem varujeme všechny potenciální návštěvníky. Existuje totiž velké riziko, že poté, co se s některým z nových vozů Ford blíže seznámíte, už jej nebudete chtít dát z ruky. Když k tomu ještě připočteme celou řadu bonusů, slev a zvýhodnění, která budou aktuální jen během Dnů otevřených Fordů, je dost možné, že touha opravdu zvítězí. Pro uklidnění ale můžeme dodat jedno. Volba značky Ford rozhodně neznamená vítězství srdce nad rozumem nýbrž jejich prvotřídní kombinaci. Všechny modely Ford vynikají nízkými provozními náklady, vysokou spolehlivostí a navíc jsou ještě nadstandardně vybavené a bezpečné. A to vše za velmi výhodné ceny.

Bonus až 20 000 Kč pro každého

Jen během Dnů otevřených Fordů čeká na každého zvýhodnění ve výši až 20 tisíc korun. Ford Credit pak ve spolupráci s pojišťovnou Allianz nabízí čtvrtinovou slevu na pojištění u financovaných vozidel. Na své si však přijdou i majitelé ojetých vozů. Na ty čeká jarní prohlídka zdarma od Ford Service či sleva 25% na vybrané originální náhradní díly.

Soutěž o slevu 100 000 Kč. Vyhrává důvtip a úsudek, nikoliv los

Každý, kdo během Dnů otevřených Fordů uzavře kupní smlouvu na nový vůz u některého z autorizovaných prodejců, má šanci zasoutěžit si o stotisícovou slevu. O vítězi přitom nebude rozhodovat žádné losování. Vyhrává ten, kdo správně či nejadekvátněji odpoví na originální soutěžní otázku:

„Kolik fotbalových míčů o průměru cca 22 cm (velikost 5) se vejde do prostoru pro posádku a zavazadla, posledního modelu 7místné verze automobilu Nový Ford Grand Tourneo Connect se sklopenými sedačkami v třetí řadě?“

Budete-li nejblíže realitě, máte např. novou Fiestu téměř za polovinu, “káčko” pak se zvýhodněním 60%. To je libová nabídka, nemyslíte?


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016