p190608b
Počítejte s Fordem

Jste nadšeným fordistou? Řekněte o tom všem

 
p190608b

Jste fanouškem značky Ford? Vlastníte vůz s modrým oválem ve znaku a jste s ním mimořádně spokojený? Má pro vás Ford i osobní či dokonce citový význam? Nestyďte se za to a řekněte o tom světu. Pořiďte si klíčenku, bundu či třeba hodinky s logem automobilky Ford.

Vymazlete si svůj Ford stylovými doplňky

Je libo stylový kobereček s logem Ford? Anebo vysoce praktické gumové podložky do zavazadlového prostoru, které zabraňují poškození povrchu? Jste automechanik a nerad se při opravách vozu jen tak válíte po zemi? Vyzkoušejte některou z pohodlných a odolných pracovních položek. Tyto a mnohé další doplňky je možné objednat, mimo jiné, na oficiálním Ford shopu.

Speciální kolekce k 50. výročí modelu Mustang

Ford Mustang je fenomén, který rozhodně není limitován jen na automobilový průmysl. Jde o ikonu s kulturním a společenským dopadem. Již dlouhá desetiletí totiž Mustang evokuje v milionech lidí po celém světě pocity svobody, mládí, nespoutanosti a mužnosti.

Považujete-li se i vy za fandu této legendy, nenechte si ujít oslavy jejího vstupu do druhého půlstoletí existence. Pořiďte si některý z tematicky laděných doplňků připomínající tuto mimořádnou událost. K dostání je vše od klíčenek, kšiltovek, či triček, až po prvky interiérové dekorace a další osobní doplňky jako hodinky či pásky (na objednávku).

Doplňkové zboží Ford vyniká stejnou kvalitou jako automobily

Originální doplňky nesoucí logo Ford patří jak kvalitativně tak cenově mezi značkové zboží. Můžete se spolehnout, že třeba trička rozhodně vydrží více než 3 vyprání, totéž platí např. i o švech na kšiltovkách. Od těchto výrobků tedy můžete čekat totéž co od vozů Ford: kvalitu, trvanlivost, zajímavý design a praktičnost.

Mimochodem takové náramkové hodinky od firmy Shinola vytvořené v limitované edici 1000 kusů k 50. výročí legendy Mustang jsou poháněné švýcarskými mistry ručně vyráběným strojkem Argonite 715. Hodinky jsou samozřejmě z kvalitní nerez oceli, řemínek je pak z vysoce kvalitní kůže od Horween Leather Company Chicago (s ohledem na limitovanou edici je aktuální dostupnost na dotaz).


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016