Ford Transit Custom_výroba
Počítejte s Fordem

Nový Ford Transit Custom se stal jako jediný hned dvojnásobným vítězem ALD Automotive Awards

 
Ford Transit Custom_výroba

Ford Transit Custom v karosářské verzi Van si na své konto připsal další zářez. Jako jediný ze soutěžících vozů si z udílení ALD Automotive Fleet Awards odvezl hned dvě prvenství. Ocenila jej totiž jak široká motoristická veřejnost, tak fleet manažeři.

Žádný jiný vůz se v této třídě nepyšní pěti hvězdičkami Euro NCAP

Transit Custom představuje nový standard užitkového vozu v oblasti bezpečnosti pasažérů i chodců. Je také první a jedinou dodávkou v tomto segmentu, která získala v hodnocení Euro NCAP plných 5 hvězdiček. Je prvním užitkovým vozem, který získal ocenění Euro NCAP Advanced za technologii. A to za dvě inovativní technologie: Upozornění na vyjetí z jízdního pruhu a Ford SYNC se službou Nouzová asistence, která dokáže zavolat na linku tísňového volání v případě nehody.

Laická i odborná veřejnost zná kvality Transitu Custom

V anketě “Firemní auto roku 2013″, spadající pod ALD Automotive Fleet Awards, automobily hodnotí stovka odborníků na provoz a správu firemních vozových parků. Polovina z nich jsou přitom přímo fleet manažeři, druhá polovina vyšší a vysocí manažeři. Nový Ford Transit Custom Van zabodoval u obou skupin, díky čemuž se stal vítězem ankety. Dodávka však neupoutala pouze zraky profesionálů. V rámci internetové ankety na webových stránkách časopisu Fleet pro něj hlasovala i široká veřejnost. Pasovala jej tak do pozice nejlepšího lehkého užitkového vozu současnosti.

Nekompromisní užitná hodnota v kombinaci s kinetickým designem

Transit Custom představuje dokonalou kombinaci moderně tvarované karosérie a neobyčejně komfortního interiéru, jaký byste u užitkového vozu nečekali. Interiér i exteriér byly přitom navrženy také s ohledem na maximální praktičnost a funkčnost. Transit Custom navazuje na dobré jméno svých předchůdců a přidává mnoho důmyslných a praktických detailů, které vám usnadní a zefektivní práci – od nejlepšího a nejpřístupnějšího nákladového prostoru ve třídě přes výběr dvou výšek střechy (H1 a H2) a dvou délek rozvoru (L1 a L2), až po jedinečný integrovaný střešní nosič. Neméně důležitá je skutečnost, že byl vůz navržen s ohledem na co nejnižší provozní náklady. Interval údržby až 50 000 km, nebo dva roky je nejlepší ve třídě. Transit Custom vám tedy ušetří nejen starosti při každodenní práci, ale v dlouhodobém horizontu i nemalou sumu peněz.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016