auto-kora-exterier-novy-2013-01
Počítejte s Fordem

Otevřen je nejmodernější autosalon Ford v Česku! Ve Valašském Meziříčí postavili první autosalon Ford podle nového vizuálu

 
auto-kora-exterier-novy-2013-01

[10.10.2013, Valašské Meziříčí] – Ve Valašském Meziříčí se 10. října 2013 slavilo. Otevřen zde byl zbrusu nový autosalon Ford, postavený jako první v Česku podle nejmodernější vizualizace Ford. Společnost Auto Kora top tak oslaví 15 let svého autorizovaného dealerství značky. Veřejnost si nový autosalon prohlédne již 11. a 12. října 2013 při příležitosti Dnů otevřených Fordů.

Nejmodernější autosalon Ford je ve Valašském Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí si jako první v Česku prohlédnete autosalon vybudovaný v nejmodernějším vizuálu Ford. Ve čtvrtek 10.10.2013 byl za přítomnosti vrcholového vedení Ford Motor Company ČR slavnostně otevřen nejmodernější autosalon Ford v České republice. Představen byl v předvečer Dnů otevřených Fordů, probíhajících po celém Česku 11. a 12. října 2013. V těchto dnech bude nový autosalon také poprvé otevřen veřejnosti.

Ford ve Valašském Meziříčí patří ke špičce

První autosalon v novém vizuálu Ford se ve společnosti Auto Kora top otevírá při příležitosti jejího 15. výročí autorizovaného dealerství Ford. Ve Valašském Meziříčí tak opětovně dokazují, že jdou s nejnovějšími trendy a patří mezi českými dealery Ford ke špičce. Zákazníci Auto Kora top při příležitosti 15. výročí autorizace Ford mohou ve Valašském Meziříčí během Dnů otevřených Fordů soutěžit mimo jiné i o iPad.

“Vážíme si toho, že můžeme být první, kdo v Česku reálně představuje nejmodernější vizuál Ford. A jsme hrdí, že se nám jej podařilo představit v době, kdy slavíme 15 let od autorizace našeho dealerství. V Auto Koře neustále usilujeme o to, aby naše partnerství s Ford Motor Company i naše každodenní péče o zákazníky byly na profesionální, špičkové a nadstandardní úrovni. Otevření nejmodernějšího autosalonu Ford v Česku je, věřím, důkazem, že se nám v tomto úsilí daří,” říká Radomír Kopecký, ředitel Auto Kora top ve Valašském Meziříčí.

Nový autosalon Ford ve Valašském Meziříčí byl postaven za plného provozu za neuvěřitelné dva a půl měsíce. Vznikl architektonicky unikátní výstavní prostor o ploše 250 m2 pro osobní automobily a 250 m2 pro užitkové vozy Transit centra.

O společnosti Auto Kora top

Společnost Auto Kora top s.r.o. je autorizovaným prodejcem osobních a užitkových vozů Ford. Ve Valašském Meziříčí zastupuje značku Ford již od roku 1998. Vedle prodeje nových vozů realizuje autorizované nástavby a vestavby Ford a aktivně se věnuje poskytování profesionálních služeb autoservisu, karosárny, lakovny, autopůjčovny, nonstop asistenční a odtahové služby.

Kontakt pro média

Ing. Petr Čaník
Tel.: +420 604 163 300
E-mail: petr@canik.cz

Kontakt

Auto Kora top s.r.o.
Mikoláše Alše 780, Valašské Meziříčí
E-mail: obchod@autokora.cz
Web: www.autokora.cz


Diskuze

  • Marian

    Gratulujem ku krasnemu svatostanku. Mate tam aj foto Transitcentra?


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016