800px-Ford_Cortina_V_Estate_Queens_Road_Cambridge
Počítejte s Fordem

I po letech má co nabídnout. Využijte 20% slevu na originální servis a díly pro auta starší 5 let

 
800px-Ford_Cortina_V_Estate_Queens_Road_Cambridge

Starším vozům je ne vždy poskytnut odpovídající servis. Vzhledem ke klesající zůstatkové ceně vozu se majitelé často rozhodnou pro neautorizovaný servis, případně použití neoriginálních dílů. Vozidla tím ale mohou trpět. Často, a přitom zbytečně, se pak na různých diskuzních fórech či třeba jen v hospodě dozvídáme, jak je který vůz nespolehlivý a nekvalitní. Přitom by třeba nemusel být, byla-li mu poskytnuta odpovídající péče. Nedostatečně proškolení a nezkušení automechanici v nekvalitním servise totiž můžou sice klidně odstranit jednu závadu ale přitom svou neopatrností další dvě způsobit. Vůz si tak zcela neprávem vyslouží označení nespolehlivý a na údržbu náročný

Autorizovaný servis zvyšuje cenu vozidla

Pokud se i svůj starší vůz rozhodnete svěřit do péče odborníkům z autorizovaného servisu, kteří používají výhradně originální díly, jeho zůstatková hodnota při případném prodeji bude jistě vyšší. Jasně totiž bude doložitelný počet ujetých kilometrů i veškeré servisní úkony, kterými vůz prošel. V konečném zúčtování se tak může vyplatit oželet nějakou tu korunu navíc za kvalitní servis. Originální díly navíc déle vydrží, takže logicky není nutné do nich tak často investovat, většinou lépe fungují (zajišťují lepší komfort či bezpečnost, nižší spotřebu apod.) apod. Nasnadě je tak známá ironická poznámka: jsem tak bohatý, abych si mohl dovolit levný servis?

Ford vychází vstříc majitelům starších vozů. Poskytuje slevu 20% na autorizované servisní úkony a originální díly

Automobilka Ford si uvědomuje, že je pro většinu motoristů těžké investovat do servisu staršího vozu v hodnotě v řádu desetitisíců stejné peníze, jaké do něj investovali, když byl nový a oceněný třeba na půl milionu. Proto zavádí slevu 20% na originální díly a autorizovaný servis pro vozy starší 5 let. Horní hranice stáří vozu ani kilometrový nájezd přitom není nijak omezen. Ptáte se, na co se sleva přesně vztahuje? Kromě zvýhodněné hodinové sazby za servis mají majitelé starších vozů pětinovou slevu na celou řadu mechanických součástek: brzdy, tlumiče, kotouče, řemeny, klimatizace, hlavy válců, svíčky, tyčky stabilizátoru, katalyzátory a další. Sleva se nevztahuje pouze na náplně (olej a jiné provozní tekutiny), pneumatiky, autobaterie, zámky řazení, tažná zařízení, příslušenství a spotřební zboží. Slevu dále nelze čerpat při prodeji náhradních dílů přes pult.

Slevu nabízí celá řada autorizovaných servisů Ford

Velká většina autorizovaných servisních míst značky Ford 20% slevu pro starší vozy poskytuje. Najděte si toho svého a dopřejte svému vozu to, co si zaslouží. Odmění se vám spolehlivostí, komfortem a trvanlivostí.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016