Nový_Ford_B-MAX_-_výjime
Počítejte s Fordem

Ford odstartoval velkou mediální kampaň. Láká na nejnižší ceny v historii

 
Nový_Ford_B-MAX_-_výjime

“Vaší ozdobou je úsměv, nám sluší bohatá výbava a nové nižší ceny.” Tímto sloganem se řídí nejen aktuální mediální kampaň vedená společností Ford ale také celková cenová a marketingová politika automobilky. Ta se opírá především o zjednodušení ceníků, snížení cen zásadních modelů a rozšíření základní výbavy. Řada modelů se tak prodává za vůbec nejnižší ceny v historii.

Nový Ford Ka startuje na 169 990 korunách

Hluboko pod magickou cenovkou 200 000 korun se prodává základní verze nejmenšího vozu s modrým oválem ve znaku. Stylové a oblíbené “káčko” pořídíte v základní výbavě za necelý 170 tisícovek, připlatíte-li si ještě 15 000, dostanete, mimo jiné, např. boční airbagy či výškově nastavitelné sedadlo řidiče. Ještě nikdy v historii modelu, která sahá až do roku 1996, nebyl Ford Ka, tolik oblíbený jak mezi prvořidiči a prvořidičkami tak mezi fleetovými zákazníky často se pohybujícími ve městech, k mání za lidovější ceny.

Fiesta se prodává již za 209 990 korun. Zlevnil i oceňovaný motor 1.0 EcoBoost

Ke snížení ceny došlo i u nejprodávanějšího malého vozu v Evropě. Základní cena Fiesty totiž spadla na těžko odolatelných 209 990 Kč, zlevnily i modely s prémiovou výbavou osazené revolučním jednolitrem EcoBoost, který se pyšní hned dvěma tituly Mezinárodní motor roku za sebou. Tak například nejvyšší výbavová řada Titanium se 125koňovým jednolitrem (ten s malou Fiestou dokáže zahýbat velice solidně) je k mání již za 343 990 Kč. To představuje oproti až donedávna platným ceníkům slevu přes 10 %.

Proč kupovat ojeté, když ceny nových vozů padají?

Hledáte-li pohodlné, prostorné a bezpečné rodinné auto a přitom máte hluboko do kapsy, právě jste jej našli. Nový B-MAX, který se již během své krátké kariéry proslavil revolučním řešením karoserie bez bočního sloupku, se prodává za libových 279 990. Zvolíte-li si bohatou výbavu Trend opět s motorem 1.0 EcoBoost, bude vám stačit pouhých 339 990 korun. Za tuto cenu navíc dostanete plnou záruku, nemusíte se tak bát případných nečekaných nákladů na údržbu ojetiny.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016