Ford_Kuga (10)-nahled
Počítejte s Fordem

Díky FordAssistance bude každá vaše jízda bezstarostná

 
Ford_Kuga (10)-nahled

Porucha vozu není nikdy příjemná záležitost. A už vůbec ne tehdy, jde-li o vážnou závadu, při které je nutné volat odtah. Díky FordAssistance však můžete klidně spát. Pokazí-li se váš miláček s modrým oválem ve znaku, budete mít zajištěnu jak pomoc v nouzové situaci přímo na silnici, tak, není-li zbytí, odtah do autorizovaného servisu.

Smlouva je uzavíraná ke konkrétnímu vozu. Na řidiči tedy nezáleží

Je jedno, zda se s vozem do potíží dostane ten, na koho je psána asistenční smlouva anebo někdo jiný. Řídíte-li vůz, na který je vázána služba Ford Assistance, máte nárok, kromě výše zmíněné pomoci a opravě vozu přímo na silnici, na následující:

  • Odtah k autorizovanému opravci Ford
  • Záruku mobility na 12 měsíců nebo do další předepsané servisní údržby pro všechna nová osobní vozidla Ford a pro užitková vozidla Ford (max. 3,5 t a 9 míst)
  • Poskytnutí alternativních možností pro zajištění mobility

Lovce nehod ignorujte

Fenoménem posledním let jsou tzv. lovci nehod. Ti nabízí účastníkům karambolů i řidičům v nouzi pomoc. Jak je ale možné předpokládat, jde jim primárně o svůj vlastní prospěch. Proto často psychicky otřesené motoristy zatlačí do pro ně nevýhodné situace (předražený odtah, zapůjčení vozidla apod.). Pokud tedy na cestě narazíte na potíže, volejte ihned FordAssistance. Pokud tuto službu nemáte uzavřenou, obraťte se buď na policisty anebo případně na jinou zavedenou a legitimní asistenční službu.

Jak postupovat v případě potíží?

Pokud jste se rozhodli při poruše vozidla využít služeb FordAssistance, nejprve volejte na níže uvedená čísla:

V České republice: 800 FORD CZ; 800 3673 29
Ze zahraničí: +420 261 104 222

Voláte-li Ford Assistance, mějte po ruce následující informace:

  • Vaši přesnou polohu
  • Kontaktní telefonní číslo
  • VIN (výrobní číslo) vozidla

Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016