1.0-litre EcoBoost-Powered C-MAX and Grand C-MAX Roll off Assembly Line
Počítejte s Fordem

Díky prodloužené záruce Ford Protect se nemusíte bát vysokých výdajů za servis svého vozu

 
1.0-litre EcoBoost-Powered C-MAX and Grand C-MAX Roll off Assembly Line

Téměř každý vlastník automobilu se více či méně intenzivně bojí, zda náhodou nebude muset sáhnout hluboko do kapsy při nečekané vážné závadě. Pokud máte vůz značky Ford a chcete si užívat klidného spaní, dost možná oceníte výhody prodloužené záruky Ford Protect. I u ojetého vozu, který je již mimo běžnou záruku, totiž tento program nabízí úhradu veškerých servisních prací související i s těmi nejvážnějšími závadami.

Ford Protect zvýší cenu vozu při prodeji. O pravosti servisní knihy a najetých kilometrech totiž nemůže být pochyb

Ptáte se, jaké výhody prodloužená záruka Ford Protect nabízí? Záruka vás ochrání před nečekanými výdaji až na 5 let či 200 000 km. Při závadě, na kterou se prodloužená záruka FordProtect vztahuje, je navíc součástí programu FordProtect i odtah k nejbližšímu autorizovanému opravci Ford. Pokud máte strach z porouchaného vozu v zahraničí a např. vaše znalost cizích jazyků není nikterak skvělá, jistě oceníte i to, že práva z prodloužené záruky FordProtect lze uplatnit u autorizovaných opravců Ford po celé Evropě. Začne-li vám na jihu Itálie svítit kontrolka motoru, nevadí. Ford se totiž o vše postará. Mezi další výhody prodloužené záruky potom patří i nezpochybnitelnost servisní knížky, ve které je zcela jasně uvedeno, co a kdy se s vozem dělalo. To může při případném prodeji zvýšit cenu vozu i o desetitisíce.

Nabízí se pět režimů prodloužené záruky. Vybrat si tedy může každý přesně podle svých potřeb

V rámci Ford Protect jsou nabízeny čtyři programy pro osobní vozy a jeden speciálně určený pro užitkový Ford Transit. Jde o:

  • FordExtra 12 – S tímto novým programem budete mít jako zákazník společnosti Ford prospěch z nabízených služeb s využitím nejnovější technologie profesionálních techniků Ford. A co víc? Získáte záruku na nejnákladnější komponenty, které Vám zajistí maximální pohodu. Jednoduše budete o svůj Ford pečovat společně se společností Ford. FordExtra 12 poskytuje záruku na díly a práci (jak je popsáno níže) do další servisní údržby doporučené společností Ford; toto platí také pro následné poškození způsobené poruchou kterékoliv části. Vždy u Vašeho autorizovaného partnera Ford a s originálními náhradními díly.
  • FordExtra 12 BASIC: Poskytujeme záruku na veškeré lubrikované části bloku motoru a hlavu válce, včetně bloku motoru a hlavy válce, vačkového hřídele, spojovacích tyčí, vahadel, ventilů a jejich vedení, těsnění hlavy válce, olejového čerpadla, zdvihátek, vložek, pístních kroužků, klikových hřídelí a setrvačníku. Ručíme za to, že Vás udržíme v pohybu. Vaše záruka pokrývá komponenty hnacího ústrojí Vašeho vozidla: hřídele, převody, polonápravy, vnitřní hřídele, spoje a ložiska kol. Navíc poskytujeme záruku na komponenty převodovky, včetně: hřídelí (primárních a sekundárních), spodku klikové skříně, měniče momentu, diferenciálu, komponent synchronizátoru, interních vidlic a hřídelí, pastorků, pístů a skříně, olejového čerpadla, regulátorů, ložisek a kroužků, planetárních pastorků a centrálních kol, interních selektorů, synchronizátorů i zátek.
  • FordExtra 12 PREMIUM – Záruka kryje olejové čerpadlo, setrvačník (jedno i dvojhmotový). Záruka se dále vztahuje na poškození dalších částí motoru v důsledku poruchy nebo vady jedné z výše uvedených součástek. Snímač otáček, diferenciál, synchronizační součásti, řadicí vidlice s hřídelemi, O-kroužky, převodové kolo, ložiska, oběžné kroužky ložisek, ovladač řazení převodových stupňů, synchronizační kroužky. Pojištěno je i poškození dalších částí převodovky v důsledku poruchy nebo vady jedné z výše uvedených součástek. Součásti převodky řízení, čerpadlo řízení. Co se týče elektroniky, je pojištěn zapalovací modul, rozdělovač, zapalovací cívka, alternátor, startér, řídící jednotka motoru, lambda sonda, vstřikovací čerpadlo/podávací čerpadlo, modul čerpadla řízení, elektronické řídící moduly. Pojištěna je samozřejmě i brzdná soustava: řídící jednotka ABS a ESP, ABS a ESP snímač, brzdič, hlavní brzdový válec. V klidu můžete být i při poruše vodního čerpadla či termostatu, pojištěny jsou i airbagy včetně řídicích jednotek.
  • FordExtra 12 PREMIUM PLUS – tento program zahrnuje díly, které jsou kryty programem BASIC a  PREMIUM.

K dispozici je i speciální program pro Ford Transit

FordExtra 12 Transit PREMIUM zahrnuje díly kryté programem PREMIUM až do 7let/200 000km, vyjma setrvačníku (jedno i dvouhmotového).


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016