nastavby-ford-cz
Počítejte s Fordem

Valníky, sklápěče, chladírenské vozy, sanitní vozy… Ford Transit Centrum upraví kterýkoliv užitkový vůz Transit přesně podle vašich požadavků

 
nastavby-ford-cz

Řada živnostníků, příslušníků záchranných sborů či autodopravců se při svém podnikání nemůže spokojit pouze s klasickou dodávkou Transit. Výsledkem je poptávka po konkrétních přestavbách. Pokud i vy sháníte někoho, kdo vám profesionálně, spolehlivě a za rozumnou cenu upraví váš vůz Transit, můžete využít služeb Ford Transit Centra. Čeká na vás speciálně vyškolený personál, k dispozici vždy náhradní užitkový vůz a další nadstandardní služby spojené s prodejem a servisem těchto vozidel.

Kromě přestavby nabízí Transit Centra i možnost servisu či dodatečných úprav a řadu dalších výhod

Pokud stále váháte, komu přestavbu svého Fordu Transit svěřit, vězte, že jen stěží budete hledat zkušenějšího partnera, než je Transit Centrum. Kterékoliv z těchto center totiž nabízí:

 • Prodejní a servisní personál školený speciálně pro prodej a servis užitkových vozidel
 • Vždy k dispozici demonstrační vozidlo Ford Transit a Ford Connect
 • Pohodlné parkování i nejdelších verzí Transitu (2 vyhrazená stání o rozměrech 3 x 6,5 m)
 • Nejširší nabídka užitkových vozidel na trhu
 • K dispozici široký sortiment vystavených užitkových vozidel
 • Kompletní informace o parametrech užitkových vozidel Ford
 • Vyřízení nákupu podvozku Ford Transit i nástavby pod jednou střechou
 • Široká nabídka příslušenství užitkových vozidel
 • Speciální nabídka Ford Credit pro financování užitkových vozidel
 • Otevírací hodiny servisu min. 55 hodin týdně vč. soboty dopoledne
 • Oddělený příjem oprav užitkových vozidel
 • V servisu vždy k dispozici náhradní užitkové vozidlo
 • Rozšířený program speciálních přípravků servisu
 • Sklad vybraných rychloobrátkových náhradních dílů Transit
 • Servisní vybavení pro zajištění oprav všech dostupných verzí Ford Transit

Široká škála nabízených přestaveb

 • Sanitní vozy - slouží pro dopravu nemocných, raněných a rodiček (kategorie A podle ČSN EN 1789), jako ambulance záchranné služby (kategorie B), dříve také označované RZP/ RLP, i jako mobilní jednotky intenzivní péče (kategorie C). Při stavbě vozidel kategorií A a B se nejčastěji vychází z provedení Kombi Van (bez přepážky, tedy z verze určené k další dostavbě), vozy kategorie C se obvykle staví na podvozku s jednokabinou. Rozsah celkových hmotností se pohybuje od 2 800 kg až po maximum 4 600 kg, podobně je tomu i u motorizací – konkrétní volba se vždy podřizuje zamýšlenému využití vozidla. Zejména v kategorii B a C lze rovněž doporučit variantu vozu s pohonem všech kol.
 • Vozidla pro hasičské a záchranné sbory - slouží pro přepravu osob a nezbytného vybavení na místo zásahu. Jako výchozí provedení se nejčastěji používají Kombi Van nebo Kombi s maximální celkovou hmotností 3 500 kg. Vzhledem k nasazení v nejrůznějších provozních podmínkách včetně neupravených komunikací nebo terénu lze doporučit verze s pohonem všech kol. Červená barva RAL 3000, kterou obvykle požadují hasičské sbory, je dostupná jako speciální výbava (SVO).
 • Valníky a sklápěče - valníky a sklápěcí valníky z nabídky domácích přestavbářů umožňují výběr konkrétního provedení přesně podle požadavků zákazníka – ocelová podlaha, vhodná zejména pro přepravu abrazivních materiálů, překližková podlaha pro snadnou manipulaci s nákladem, ocelové nebo hliníkové bočnice, možnost instalace oblouků pro krycí plachty. Sklápěcí verzi lze dodat nejen jako jednostranný sklápěč, ale také ve třístranné variantě. Jako základ pro tuto přestavbu slouží všechny podvozky Transit s jednokabinou a dvojkabinou.
 • Skříňové nástavby - pro nejrůznější přepravy kusového zboží, které nelze realizovat s běžně nabízenými skříňovými dodávkami. Materiál skříňové nástavby (nejčastěji hliníkové panely a profily) i její vnitřní uspořádání se liší podle konkrétních požadavků zákazníka, stejně jako volba výchozího modelu (podvozek s jednokabinou). Zejména u vozů určených pro jízdy na delších trasách nechybí v seznamu požadované a nabízené výbavy na přání také spací nástavba.
 • Chladírenské nástavby a vestavby - pro přepravu zboží podléhajícího zkáze jsou určeny chladírenské vestavby a nástavby. Vestavby vycházejí z celé rozměrové a výkonnostní palety klasických skříňových dodávek (provedení Van), opatřených termoizolační chladírenskou (chlazení až do 0°C) nebo mrazírenskou (mražení až do -20°C) vestavbou. V zimním období je naopak možné přitápění nákladového prostoru. Nástavby jsou řešeny jako speciálně konstruované tepelně izolované skříně na podvozcích Ford Transit. Všechny chladicí jednotky dodává společnost Carrier Transicold a zákazníci si u vestaveb I nástaveb mohou sami vybrat, zda dají přednost pohonu od motoru vozidla nebo elektropohonu, který umožňuje skladování I v zaparkovaném voze. Součástí standardní výbavy je ovládání chladicí jednotky v kabině řidiče. Samozřejmostí je také možnost vybavení vozidel záznamníky teplot, stejně jako úprava vnitřního provedení na míru požadavkům zákazníka (například pro přepravu masa ve visu, regálové systémy, kovová svařovaná vana podlahy).

Transit Centrum neprovozují všichni partneři Ford

Řada autorizovaných servisů Ford (ne však všechny) poskytuje služby Transit Centra. Není tak problém se na ně s jakýmkoliv požadavkem týkajícím se přestavby vozu Transit obrátit. Jednejte s profesionály, využijte služeb Transit Centrum.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016