Vše ze světa Fordu
Počítejte s Fordem

Plánujete koupi vozu Ford na úvěr či leasing? Vyzkoušejte kvalitní služby Ford Credit

 

Pokud byste si rádi zaopatřili některý z vozů Ford a nemáte dostatek finančních prostředků, nezoufejte. Díky kvalitním a výhodným službám Ford Credit může být kterýkoliv “fordík” váš ještě dnes. A je jedno, zda se poohlížíte po novém či ojetém autě.

Nenaleťte nepoctivcům. Jednejte s profesionály

Úvěrových společností vyrostlo v Česku jako hub po dešti. Bohužel zdaleka ne všechny nabízí solidní a férové služby. Proč si tedy brát úvěr u některé z podobně pochybných firem, když můžete využít Ford Credit. Tato společnost, patřící do skupiny Ford Motor Company, působí na českém trhu od roku 1997. Ford Motor Credit Company je jednou z největších finančních automobilových společností na světě a má dlouholetou tradici. Ford Credit podporuje prodejní aktivity společnosti Ford a s ní spolupracujících dealerů.

Pod značkou Ford Credit je v České republice poskytován úvěr a finanční leasing na nové i ojeté vozy, a to včetně pojištění u renomovaných pojišťoven. Výhody finančních produktů Ford Credit již ocenily desítky tisíc zákazníků z řad právnických i fyzických osob. Stávající zákazník, soukromá osoba, může k rychlému vyřízení žádosti týkající se smlouvy využít i on-line službu.

Jaké produkty nabízí Ford Credit?

  • Běžné úvěry – Financované vozidlo je ihned majetkem zákazníka. To přináší výhody spojené s jeho odpisy nebo při čerpání dotací. Úvěr není zatížen DPH z finančních služeb. Ohledně výše splátek či podmínek pro získání úvěru kontaktujte kteréhokoliv dealera Ford.
  • Úvěrové služby - Jde o speciální typy úvěru s určitým bonusem. Například all-in úvěr v sobě zahrnuje i servisní prohlídky jednou ročně zdarma. SUPER ZERO úvěr pak nabízí nulové navýšení s nutností složit zálohu ve výši pouze 20 % z ceny vozu. Pro více informací o úvěrových produktech opět kontaktujte vašeho dealera Ford.
  • Leasing - Ford Credit nabízí samozřejmě i možnost leasingu. Jde buď o ZERO leasing s nulovým navýšením a dobou pronájmu 60 měsíců anebo FLEXI leasing. Ten je možné čerpat i na ojeté vozy, doba pronájmu je pak volitelná. Nabízí se buď 48 anebo 60 měsíců.

Všechny formuláře jsou veřejně dostupné na webu a je možné si je stáhnout

U Ford Credit přesně víte, co, kdy a proč budete podepisovat. Veškeré žádosti, formuláře a prohlášení jsou k dispozici na oficiálních stránkách. Je tedy možné si je v klidu prostudovat. Pokud by vám cokoliv nebylo jasné, nebojte se zeptat. I u finančních produktů jde společnosti Ford v prvé řadě o spokojenost klienta.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016