Exteriér_Fordu_Fiesta_ST
Počítejte s Fordem

Autosalon v Brně se blíží. Ford zde kromě Fiesty ST představí i další novinky

 
Exteriér_Fordu_Fiesta_ST

Již pouze týden nás dělí od začátku 11. ročníku Brněnského autosalonu. Ford zde vyjma nabroušené Fiesty ST plánuje prezentovat i další novinky – vozy Kuga, Focus ST, B-MAX, Tourneo Custom a Transit Custom. Pozvání modrého oválu do haly P brněnského výstaviště ve dnech 5. až 8. dubna 2013 platí i pro vás.

Pro Fiestu ST bude autosalon českou premiérou

Ostrá Fiesta ST se v rámci České republiky v Brně představí vůbec poprvé. A že bude na co se těšit. Vůz totiž dosáhne rychlosti 100 km/h během 6,9 sekund a dokáže jet rychlostí přes 220 km/h. Této skvělé výkonnosti dosahuje díky precizně zkonstruovanému motoru 1.6 EcoBoost 182 k, který je schopen vyprodukovat o 20 % více výkonu než porovnatelné motory. Zároveň však Fiesta ST dosahuje i skvělých hodnot spotřeby paliva a produkuje jen 138 g/km emisí CO2.

Fiesta ST je nejdynamičtějším vozem své třídy

Pokročilé technologie nového Fordu Fiesta ST dokáží přeměnit hrubou sílu v dynamickou rychlost, která zůstává stále ve vašich rukách. Jeho speciálně vyladěný, snížený podvozek napomáhá ovladatelnosti, systém stranového přesměrování točivého momentu TVC dodává optimální přilnavost v zatáčkách a elektronický stabilizační systém ESP vám pomůže i v těch nejnáročnějších podmínkách. V závislosti na situaci můžete zvolit mezi třemi režimy systému ESP:

  • “On” (zapnuto),
  • “Wide slip” (vypnuta kontrola trakce)
  • nebo “Off” (vypnuto).

Navštivte stánek Ford. Můžete vyhrát zájezd na finále Ligy mistrů

Jste-li fotbalovým a zároveň automobilovým nadšencem, neváhejte a přijďte příští týden ke stánku Ford. Budete totiž mít možnost vyhrát exkluzivní zájezd na finálový zápas UEFA Champions League, jíž je Ford oficiálním partnerem.

Jak se na brněnské výstaviště dostanete?

Brno je dobře dostupné jak autem tak autobusem či vlakem. Pojedete-li vlastním vozem, bude pro vás připraveno pohodlné parkování v bezprostřední blízkosti pavilonu.

Pokud plánujete přijet hromadnou dopravou, k pavilonu P se dostanete z hlavního nádraží tramvají č.1 (5 zastávek).


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016