Ford_Kuga (10)-nahled
Počítejte s Fordem

Chytré SUV. To je nový Ford Kuga

 
Ford_Kuga (10)-nahled

Nový Ford Kuga je skutečně promyšlené SUV. Jeho inovativní výbava pozvedá styl a techniku vozů SUV na zcela novou úroveň. Ford Kuga je perfektní volba nejen pro vaše volnočasové aktivity.

Nový Ford Kuga vám poskytne velkorysý prostor. Skrývá moderní technologie pohonu všech 4 kol, které pomáhají realizovat vaše dobrodružné výpravy terénem. Systém pro pohon všech kol se inteligentně ihned přizpůsobuje terénu a jízdním podmínkám. Systém Active City Stop zabraňuje srážce tím, že automaticky aktivuje brzdy v nízkých rychlostech. Ford SYNC vám čte textové zprávy a pomáhá vám pouhým hlasem ovládat telefon, přehrávání hudby a další integrované funkce. Inovativní bezdotykové ovládání 5. dveří vám pomáhá ve chvíli, kdy máte plné ruce zavazadel nebo tašek. Mávnutím nohy po nárazníkem se výklopná stěna otevře, nebo zavře.

Působivé exteriéry nové Kugy

Čisté linie exteriérů vylepšují prémiové designové prvky, jako například hluboce zapuštěné kontury, střešní lišty s nízkým profilem nebo stylizovaný zadní difuzor chromovaného vzhledu. Masivní boky dodávají novému SUV Ford KUGA robustní vzhled, naopak zadní část tohoto sportovního SUV má spíše elegantní charakter.

Propracované interiéry

Interiéry nového Fordu Kuga mají moderní rysy a jednoznačně prémiové zpracování. Sportovní sedadla jsou anatomicky tvarovaná, palubní deska má příjemný měkčený povrch, unikátní středová konzola logicky navazuje na dolní část palubní desky a precizně provedené spínače, ovladací prvky a přístroje.

Nová Kuga se skutečně vyznačuje kvalitou od návrhů až po výrobu.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016