Ford_Kuga (2)
Počítejte s Fordem

Zbystřete, přichází nový Ford Kuga!

 
Ford_Kuga (2)

Příchod nového Fordu Kuga je v Česku očekáván již začátkem roku 2013. Představme si jeho hlavní přednosti a technologie, se kterými přichází.

Nový Ford Kuga – nezaměnitelný styl, radost z řízení, kvalita a chytré technologie

Pokud bychom měli stručně říci, co patří ke klíčovým přednostem nového Fordu Kuga, pak jsou to zcela jistě:

  • Nezaměnitelný styl: atraktivní design spolu s vylepšenou prostorností a variabilitou interiéru
  • Radost z řízení: skvělé jízdní vlastnosti na silnici i výborné schopnosti Kugy v terénu
  • Výkon a úspora paliva: výkonné a úsporné pohonné jednotky včetně 1.6 EcoBoost a aerodynamicky optimalizovaná karoserie
  • Kvalita – vysoká kvalita zpracování a nejvyšší úroveň jízdního komfortu ve své třídě
  • Chytré technologie – bohatá standardní výbava a jedinečná nabídka vyspělých technologií.

Nová Kuga přináší špičkové detaily, které oceníte

Jedinečné bezdotykové otvírání pátých dveří umožňuje snadné otevírání a zavírání zavazadlového prostoru prostým pohybem nohou, což u nové Kugy oceníte především ve chvíli, kdy máte plnou náruč zavazadel. Další pomocník na vás v novém Ford Kuga čeká při parkování. Aktivní parkovací asistent Kugu sám navede přímo do parkovacího místa. Nová Kuga je zkrátka vybavena špičkovou technikou, která vám pomáhá.

Nový Ford Kuga se skvělými jízdními vlasnostmi se nezalekne ani nevyzpytatelného terénu

Inteligentní pohon všech kol nepřetržitě monitoruje terén pod koly a reaguje díky tomu dvacetkrát rychleji, než trvá mrknutí oka. Vyspělý systém dodává každému kolu přesně tolik síly, kolik je v daném okamžiku zapotřebí. Výsledkem je nejlepší možná kombinace ovladatelnosti a jistoty bez ohledu na vnější podmínky.

Nová paleta motorů pro ještě dynamičtější jízdu

Nový Ford Kuga se pyšní také novou řadou pohonných jednotek. Patří k nim mimo jiné zážehový motor 1.6 EcoBoost, který nabízí výkon mnohem většího motoru, nebo úsporný vznětový 2.0 Duratorq TDCi. V kombinaci s inteligentním pohonem všech čtyř kol udělují tyto nové motory Fordu Kuga ještě suverénnější dynamiku než dosud.

Prohlédněte si

Více informací o novém Fordu Kuga

Zaujala vás nová Kuga natolik, že o ní prostě musíte vědět více? Pak oslovte dealera vozů Ford, společnost Auto Kora top (tel.: 571 614 267), kde vám o novém Fordu Kuga řeknou vše, co vás zajímá.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016