FordCup2012
Počítejte s Fordem

Otestujte na vlastní kůži Ford Ranger! Zveme vás na Ford Cup 2012!

 
FordCup2012

Ford Magazín jako mediální partner prestižní soutěže Ford Cup 2012 si vás dovoluje pozvat na 3. ročník parkurového skákání ČR Ford Cup 2012, který se koná v areálu jezdeckého klubu Trojanovice v sobotu 21. a neděli 22. července 2012. Na své si bezpochyby přijdou i milovníci vozů Ford.

Hlavní cena Ford Cupu 2012 – Ford Ka

Na soutěž s mezinárodní účastí se můžete přijet pokochat nejen nad jednotlivými rámcovými soutěžemi v parkurovém skákání koní, ale také nad Fordem Ka, který je hlavní cenou soutěže, a nad dalšími špičkovými vozy Ford.

Hlavní soutěž – skok stupně S** – Velká cena Ford Cup 2012 bude odstartována v neděli 22. 7. ve 14 hodin. Pojede se o automobil Ford Ka Trend v hodnotě 229 790 Kč.

Zkušební jízdy ve Ford Rangeru a doprovodný program pro celou rodinu

Pořadatelé očekávají tradičně hojnou účast návštěvníků, pro které je připraven také bohatý doprovodný program. Děti i dospělí si mohou vybrat mezi vozatajskými soutěžemi jednospřeží a dvojspřeží, projížďkou kočárem, dostihem poníků “Velká Trojanovická”, ukázkami agility, stříhání ovcí nebo jízdou na pony.

V rámci akce proběhne také výstavní ukázka vozů značky Ford a pro milovníky této značky jsou připraveny zkušební jízdy ve voze Ford Ranger. Využijte tuto jedinečnou příležitost a otestujte si jízdní vlastnosti Ford Rangeru na vlastní kůži.

Více informací o Ford Cup 2012 naleznete na www.fordcup.cz nebo na letáku Ford Cup 2012.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016