Ford B MAX
Počítejte s Fordem

Oficiální prodej nového Ford B-MAX byl zahájen. V unikátní soutěži můžete do konce srpna získat nový B-MAX zdarma!

 
Ford B MAX

Líbí se vám nový Ford B-MAX? A líbilo by se vám získat jej úplně zdarma? Zapojte se do soutěže a vyhrajte svůj vysněný B-MAX!

Prodej B-MAXu v České republice zahájen

Prodej kompaktního, stylového a všestranného Fordu B-MAX byl zahájen 15. května 2012. V termínu od 15. 5. do 31. 8. 2012 se navíc můžete zapojit do soutěže a svůj objednaný B-MAX získat úplně zdarma. Jak na to?

Získejte svůj nový B-MAX zdarma

Soutěž o nový B-MAX zdarma je jednoduchá. Objednejte si závazně nový B-MAX do 31. 8. 2012. Zapojte se do soutěže – odpovězte co nejpřesněji na soutěžní otázku a splňte podmínky soutěže. Při troše štěstí jej získáte zdarma. Více informací o soutěži naleznete na www.vyhrajtebmax.cz.

Revoluční B-MAX za skvělou cenu

Ford B-MAX se vyznačuje revoluční konstrukcí, nepřekonatelným nástupním prostorem o šířce 1,5 m a představuje řadu revolučních technologií. Zcela nový Ford B-MAX bude v ČR k dispozici již od 289 990 Kč, plně vybavená verze Trend od 319 990 Kč. Buďte mezi prvními, kdo si tento revoluční vůz závazně objedná a díky soutěži máte velkou šanci získat vedle nového vozu také peníze za svůj Ford B-MAX zpět!

Uzavřete-li smlouvu o koupi nového Ford B-MAX do konce srpna 2012, budete zapojeni do soutěže a získáte navíc prodlouženou záruku na 5 let nebo 120 tisíc kilometrů v hodnotě 12 tisíc Kč zdarma.

Tato zcela výjimečná nabídka platí jen do 31. srpna 2012!

O Fordu B-MAX čtěte také:


Diskuze

  • Pidastribro

    Schází dost duležitý B sloupek také kufr je nic moc.Mě tohle auti moc neoslovilo jiné větší fordy se mi líbí více.Automatika se mi v tomto modelu vubec nelíbí.

     
     


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016