ford-focus-history
Počítejte s Fordem

12. otázka (17. dubna 2012): Ford v 90. letech

 
ford-focus-history

12. soutěžní otázka, úterý 17. dubna 2012

Které vozy značky Ford se vám líbily v 90. letech a čím vás tehdy oslovovaly? Napište nám!

Kde soutěžit a kam psát?

Své příspěvky nám zasílejte na náš profil na Facebooku, jako komentář k tomuto článku nebo na soutez@fordmagazin.cz v průběhu úterý 17. dubna 2012 do půlnoci téhož dne. Všechna takto zveřejněné příspěvky budou zařazeny do soutěže. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo neodpovídající příspěvky odstranit a nezahrnout do soutěže.

Určení a vyhlášení vítěze

Vítěz bude určen losováním ze všech zaslaných odpovědí. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit odpovědi, které neodpovídají zadání.

Vítěz bude vyhlášen nejpozději ve středu 18. dubna 2012 na stránce 12. soutěžního dne a na Facebook.com/fordmagazin. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odeslal svou odpověď nebo prostřednictvím zprávy na Facebooku.

Výherce 12. soutěžního dne

Výhercem se stává Zdeněk Volár, gratulujeme!
Soutěž pokračuje do 27. dubna 2012, zapojte se i vy a vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč na profesionální péči v Programu 5+ ve značkovém Ford Service.

Staňte se ještě dnes fanoušky Ford Česká republika na Facebooku a sledujte pravidelně Ford Magazín na Facebooku – žádná podstatná informace vám neunikne!

Soutěž

Více informací o soutěži, uplatnění cen a pořadateli soutěže naleznete v Soutěžních podmínkách.

O programu 5+

Využijte unikátní příležitost a zapojte se se svým vozem do jedinečného programu 5+ společnosti Ford. Ford Service představil speciální program určený pro majitele vozů Ford starších 5 let. Servisní program garantuje 20% slevu na originální náhradní díly Ford* a zvýhodněnou hodinovou sazbu na práci. Nabídka je platná u participujících autorizovaných dealerů Ford po celé České republice.

Program je v platnosti minimálně do konce roku 2012! 20% zvýhodnění se týká všech důležitých součástí vozu, které je potřeba jak v běžném provozu, tak i při mimořádných situacích (nehoda, porucha) vyměnit. Autorizovaný servis starších vozů Ford se vám vyplatí! Využijte program 5+ i vy!


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016