Ford
Počítejte s Fordem

11. otázka (16. dubna 2012): Na jak dlouho si můžete prodloužit asistenční službu zdarma?

 
Ford

11. soutěžní otázka, pondělí 16. dubna 2012

Doplňte větu: “Při nákupu nového vozidla získáváte asistenční službu zdarma. Ale při pravidelném servisování ve značkovém servisu si můžete tuto asistenční službu prodloužit až na dobu … vašeho vozidla.”

Kde soutěžit a kam psát?

Své příspěvky nám zasílejte na náš profil na Facebooku, jako komentář k tomuto článku nebo na soutez@fordmagazin.cz v průběhu pondělí 16. dubna 2012 do půlnoci téhož dne. Všechna takto zveřejněné příspěvky budou zařazeny do soutěže. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo neodpovídající příspěvky odstranit a nezahrnout do soutěže.

Nápověda

Určení a vyhlášení vítěze

Vítěz bude určen losováním. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit odpovědi, které neodpovídají zadání.

Vítěz bude vyhlášen nejpozději v úterý 17. dubna 2012 na stránce 11. soutěžního dne a na Facebook.com/fordmagazin. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odeslal svou odpověď nebo prostřednictvím zprávy na Facebooku.

Správná odpověď na 11. soutěžní otázku

Asistenční službu zdarma můžete mít u svého vozu Ford až 9 let, využíváte-li pravidelně značkový servis Ford.

Výherce 11. soutěžního dne

Výhercem se stává Michaela Němcová, gratulujeme a zasíláme voucher v hodnotě 500 Kč na profesionální péči v Programu 5+ značkového Ford Service.

Soutěž pokračuje až do 27. dubna 2012, zapojte se do soutěže i vy!

Staňte se ještě dnes fanoušky Ford Česká republika na Facebooku a sledujte pravidelně Ford Magazín na Facebooku – žádná podstatná informace vám neunikne!

Soutěž

Více informací o soutěži, uplatnění cen a pořadateli soutěže naleznete v Soutěžních podmínkách.

O programu 5+

Využijte unikátní příležitost a zapojte se se svým vozem do jedinečného programu 5+ společnosti Ford. Ford Service představil speciální program určený pro majitele vozů Ford starších 5 let. Servisní program garantuje 20% slevu na originální náhradní díly Ford* a zvýhodněnou hodinovou sazbu na práci. Nabídka je platná u participujících autorizovaných dealerů Ford po celé České republice.

Program je v platnosti minimálně do konce roku 2012! 20% zvýhodnění se týká všech důležitých součástí vozu, které je potřeba jak v běžném provozu, tak i při mimořádných situacích (nehoda, porucha) vyměnit. Autorizovaný servis starších vozů Ford se vám vyplatí! Využijte program 5+ i vy!


Diskuze

  • HOST

    9 let


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016