Vše ze světa Fordu
Počítejte s Fordem

6. otázka (9. dubna 2012): Co znamená písmeno L na 11. pozici VIN kódu vozů Ford?

 

Soutěžte s námi o poukazy v hodnotě 500 Kč na servisní péči v rámci programu 5+ a dopřejte svému vozu profesionální péči Ford Service!

6. soutěžní otázka, pondělí 9. dubna 2012

Co značí písmeno L na 11. pozici zleva VIN kódu vozů Ford?

Pravidla a místo, kam zaslat odpověď na soutěžní otázku

Správné odpovědi zasílejte v průběhu pondělí 9. dubna 2012 do půlnoci téhož dne spolu se svým jménem na adresu soutez@fordmagazin.cz.

Určení a vyhlášení vítěze

Vítěz bude určen losováním. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit odpovědi, které jsou nesprávné nebo neodpovídají zadání.

Vítěz bude vyhlášen v průběhu úterý 10. dubna 2012 na stránce 5. soutěžního dne a na Facebook.com/fordmagazin. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odeslal správnou odpověď.

Správná odpověď

Písmeno L na 11. pozici VIN kódu v případě evropských vozů Ford znamená rok výroby 1990. Také na tyto vozy se vztahuje Program 5+: program péče Ford Servis na vozy starší 5 let.

Výherce

Výhercem se stává Vladimír Návrat. Gratulujeme!
Soutěž pokračuje až do 27. dubna 2012, zapojte se i vy!

Staňte se ještě dnes fanoušky Ford Česká republika na Facebooku a sledujte pravidelně Ford Magazín na Facebooku – žádná podstatná informace vám neunikne!

Soutěž

Více informací o soutěži, uplatnění cen a pořadateli soutěže naleznete v Soutěžních podmínkách.

O programu 5+

Využijte unikátní příležitost a zapojte se se svým vozem do jedinečného programu 5+ společnosti Ford. Ford Service představil speciální program určený pro majitele vozů Ford starších 5 let. Servisní program garantuje 20% slevu na originální náhradní díly Ford* a zvýhodněnou hodinovou sazbu na práci. Nabídka je platná u participujících autorizovaných dealerů Ford po celé České republice.

Program je v platnosti minimálně do konce roku 2012! 20% zvýhodnění se týká všech důležitých součástí vozu, které je potřeba jak v běžném provozu, tak i při mimořádných situacích (nehoda, porucha) vyměnit. Autorizovaný servis starších vozů Ford se vám vyplatí! Využijte program 5+ i vy!


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016