fordmagazin-soutez-banner
Počítejte s Fordem

1. otázka (2. dubna 2012): Soutěžte o vouchery na Program 5+

 
fordmagazin-soutez-banner

Soutěžte s Ford Magazínem o vouchery v hodnotě 500 Kč na servisní služby v rámci programu 5+ a dopřejte svému vozu profesionální péči Ford Service!

1. soutěžní otázka, pondělí 2. dubna 2012

Na kolikáté pozici v 17-místném VIN kódu naleznete informaci určující stáří vašeho vozidla?

Kam zaslat odpověď na soutěžní otázku

Správné odpovědi zasílejte v průběhu pondělí 2. dubna 2012 do půlnoci téhož dne spolu se svým jménem na adresu soutez@fordmagazin.cz.

Určení a vyhlášení vítěze

Vítěz bude určen losováním ze všech správných odpovědí a bude vyhlášen spolu se správnou odpovědí v dopoledních hodinách v úterý 3. dubna 2012 na stránce 1. soutěžního dne a na Facebook.com/fordmagazin. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odeslal správnou odpověď.

Správná odpověď

Informace o stáří vozidla naleznete ve VIN kódu zpravidla na 10. a 11. pozici zleva (7. a 8. pozice zprava). Výrobci automobilů zde uvádí rok výroby nebo modelový rok vozu. V případě evropských vozů Ford se rok výroby uvádí na 11. pozici zleva (7. zprava).
17-mistné VIN vozidla naleznete na zadní straně malého technického průkazu. Podle písmene nebo čísla VIN kódu tedy poznáte, zda je vaše vozidlo starší 5 let a může tedy využít speciální Program 5+ na péči Ford Servis.

Výherce

Výhercem 1. soutěžního dne se stává Jan Mácha.
Výherci gratulujeme! Soutěž pokračuje až do 27. dubna 2012, zapojte se i vy!

Staňte se ještě dnes fanoušky Ford Česká republika na Facebooku a sledujte pravidelně Ford Magazín na Facebooku – žádná podstatná informace vám neunikne!

Soutěž

Více informací o soutěži, uplatnění cen a pořadateli soutěže naleznete v Soutěžních podmínkách.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016