C-MAX_v_5místném_provedení
Počítejte s Fordem

Ford C-MAX & C-MAX Grand: Inovace ve vašich rukou

 
C-MAX_v_5místném_provedení

V roce 2010 přišel Ford na trh s novým modelem C-MAX a prodlouženou verzí C-MAX Grand. Od základu nově navržený pětisedadlový C-MAX i pěti- až sedmisedadlový Grand C-MAX představují dokonalou kombinaci inovací, stylu a všestrannosti.

Vyspělé technologie, přesvědčivá dynamika a větší ohleduplnost k životnímu prostředí společně přinášejí ještě více radosti z jízdy. Fascinující modelová řada C-MAX se zvýšenou úrovní komfortu a pohodlí nenechá ve třídě všestranných rodinných automobilů kámen na kameni. C-MAX a Grand C-MAX jsou v každém směru a z každého úhlu pohledu skutečnými automobily nové generace.

Ford v rámci uvedení těchto vozů i tentokrát spolupracoval s marketingovou agenturou Blue Hive. Společně připravili kampaň s názvem Inovace ve vašich rukou (Innovation in your hands). V TV spotu této kampaně si hrají s jednoduchou a kreativní myšlenkou: vznik automobilu pod rukama jeho samotných majitelů. Velmi zdařile tak představují C-MAX a C-MAX Grand jako všestranné, flexibilní a inovativní vozy.

Reklamní spot: Ford C-MAX & C-MAX Grand: Inovace ve Vašich rukou

… a takhle vznikla reklama na Ford C-MAX


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016