Snímek obrazovky 2012-03-21 v 23.21.02
Počítejte s Fordem

Soutěžte s Fordem a s Martinem Prokopem: Vítěz sveze vítěze

 
Snímek obrazovky 2012-03-21 v 23.21.02

Vyhraj svezení s juniorským mistrem světa Martinem Prokopem na zahraniční rallye trati. Ford losuje celkem 3 poukazy na Rallye event ve Waldviertelu v Rakousku, který zahrnuje svezení s  Martinem Prokopem na  rallye trati, občerstvení v  průběhu dne, večeře s ochutnávkou moravských vín a ubytování.

Chtěli byste okusit atmosféru soutěží WRC s Martinem Prokopem a s Vámi na místě spolujezdce? Třem z Vás se tento sen může splnit. Jak si tento sen splnit? Důležité jsou tyto 3 body: 1. Přijeďte na jarní prohlídku do některého z autorizovaných servisů Ford. 2. Nakupte za min. 500 Kč. 3. Vyplňte slosovací kupón.

Ford losuje celkem 3 poukazy na Rallye event ve Waldviertelu v Rakousku, který zahrnuje svezení s Martinem Prokopem na rallye trati, občerstvení v průběhu dne, večeře s ochutnávkou moravských vín a ubytování. 14. srpna 2012 pořádá Ford WRC event na šotolinové rychlostní zkoušce ve Waldviertelu v Rakousku, kde se budete moci svézt s novým vozem Ford Fiesta WRC. Trať se nachází uprostřed lesa, a proto o adrenalinový zážitek nebude nouze. Navíc si z této jízdy odvezete památku v podobě videa, jež budou natáčet dvě kamery ve voze. Nenechte si ujít jedinečný motoristický zážitek a svačiny radši nechte doma!


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016