Ford of Germany and Deutsche Bahn Connect Collaborate on German
Počítejte s Fordem

Ford se stal první automobilkou, která se podílí na projektu sdílení jízdních kol na evropském kontinentě

 
Ford of Germany and Deutsche Bahn Connect Collaborate on German

Ford of Germany se stal prvním výrobcem aut, který se v Evropě podílí na projektu sdílení jízdních kol. Ve spolupráci s Deutsche Bahn plánuje nabídnout 3200 kol, a to ve městech Kolín nad Rýnem a Düsseldorf. Vše bude fungovat na základě platformy FordPass, která umožňuje kromě kol sdílet i např. automobily.

Z automobilky se stal Ford poskytovatelem mobility

Již řadu let se modrý ovál účastní projektů, díky nimž jej lze označit spíše za poskytovatele mobility než tradiční automobilku. Pomocí aplikace FordPass, která je dostupná pro iOS i Android, budou klienti schopní se registrovat do systému Call a Bike od Deutsche Bahn, zjistit, kde se nachází nejbližší kolo k zapůjčení a provést platbu. FordPass lze využít i pro zapůjčení automobilů, k vyhledání volných parkovacích míst či třeba nejlevnější čerpací stanice.

Další fáze spolupráce s Deutsche Bahn

Modrý ovál s německým dopravcem spolupracuje již od roku 2013. Prozatím se nicméně oba giganti společně podíleli na projektu půjčování vozů. Sdílení jízdních kol FordPass laděných do elegantních modrých a šedých odstínů je tak dalším smysluplným a logickým krokem ve snaze nabízet chytrou, ekologickou, spolehlivou a dostupnou mobilitu (nejen) v moderních městech.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016