Athény 014(1)
Počítejte s Fordem

Do Čech i na Moravu míří prestižní ocenění udělované Ford of Europe, The Chairman’s Award

 
Athény 014(1)

Společnost K+K Autoservis Czech s.r.o. známá mezi svými zákazníky také jako Ford Kačmáček letos převzala ocenění The Chairman’s Award za dosažení vynikajících obchodních výsledků v oblasti servisu zákazníkům. Totéž ocenění pak v jiné kategorii získala i společnost Auto Kora top z Valašského Meziříčí. Ta byla již potřetí v řadě oceněna za vynikající obchodní výsledky v oblasti prodeje nových vozidel.

Hattrick pro Auto Kora top s.r.o.

Auto Kora top s.r.o. z Valašského Meziříčí obdržela prestižní ocenění The Chairman’s Award již potřetí v řadě. Z rukou předsedy a výkonného ředitele Ford of Europe Jima Farleyho převzal trofej za vynikající obchodní výsledky v oblasti prodeje nových vozidel ředitel společnosti Radomír Kopecký ml. Slavnostní ceremoniál se konal v červnu 2017 v řeckých Aténách.

Ocenění získává pouze takový autorizovaný partner Ford, které na národní úrovni svými obchodními výsledky předčí ostatní dealerství. Soutěž The Chairman’s Award vyhlašuje společnost Ford na základě dosažených obchodních výsledků za předchozí čtyři čtvrtletí.

Athény 007(1)

Ford Kačmáček bodoval díky vynikajícím výsledkům v oblasti servisu zákazníkům a prodeje náhradních dílů

Prestižní ocenění The Chairman’s Award zamíří také do Vestce u Prahy, sídla společnosti K+K Autoservis Czech s.r.o. (Ford Kačmáček). Cena, kterou každý rok získá jen hrstka vybraných autorizovaných partnerů Ford na světě, do Vestce putuje za vynikající obchodní výsledky v oblasti servisu zákazníkům a prodeje náhradních dílů. I v této kategorii je ocenění udělováno na základě dosažených obchodních výsledků za předchozí čtyři čtvrtletí.

Z rukou Jima Farleyho, předsedy a výkonného ředitele Ford of Europe, převzal významné ocenění za vynikající výsledky své práce ředitel společnosti Ford Kačmáček Tomáš Tlamicha.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016