veh-2016-f150sc-frontangle
Počítejte s Fordem

Známý úpravce Rouch si pohrál s Fordem F-150. Za tímto autem se určitě ohlédnete

 
veh-2016-f150sc-frontangle

Představovat milovníkům amerických sportovních vozů a rychlého svezení v nich firmu Roush je asi nošením dříví do lesa. Známý úpravce vozů Ford si tentokrát vzal na paškál nejsilnější verzi pick-upu F-150. Tu nabušil na úctyhodných 600 koní a kromě změn v exteriéru provedl taktéž upgrade podvozku.

Variance na Raptor

Pokud byste si do své garáže rádi pořídili nějaké to ostré nádobíčko – třeba nejnovější verzi Fordu F-150 Raptor – máme pro vás tip. Je jím vůz označovaný jako Roush F-150 SC. Jde o produkt známého úpravce vozů Ford, firmy Roush, který vychází z továrního F-150. Pod kapotou vozu tluče osmiválec o objemu pěti litrů, který Roush z původních 385 koní vyladil na velice působivých 600 koňských sil. Dlužno dodat, že mamutí práci v něm zastává kompresor.

Hodně ostrý užitkáč

Roush F-150 SC sice svoji užitkovou náturu nezapře. Počet zedníků, instalatérů či malířů, kteří jej budou na denní bázi využívat k dopravě nářadí, ale asi moc vysoké nebude. Přece jen 600 koní, 755 N.m., adaptivní pružiny Fox Racing pro rychlejší jízdu v terénu či dvacetipalcová kola asi představují výbavové prvky, na které si bude muset většina řemeslníků nechat zajít chuť.

K vozu tříletá záruka

Roush je etablovaným a vysoce kvalitním úpravcem vozů Ford. Svědčí o tom i skutečnost, že na vůz F-150 SC poskytuje tříletou záruku, resp. 58 000 kilometrů. Ostatně ani cena úpravy není na úrovni garážového servisu. Ostrého svezení lačného zákazníka vyjde na více než půl milionu korun. 

A co vy? Svezli byste se v Roush F-150 SC?


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016