chall3
Počítejte s Fordem

Na veletrhu For Caravan budou k zhlédnutí obytné vozy Challenger. Přijďte se podívat na tyto unikátní vozy na platformě Ford

 
chall3

V Praze za pár dní proběhne jedna z největších událostí ze světa obytných vozů a karavanů v ČR. Na veletrhu For Caravan bude k vidění nespočet zajímavostí. Na stánku Procamping.cz se můžete těšit, mimo jiné, na špičkové obytné vozy Challenger postavené na platformě Ford.

Unikátní vozy a příslušenství pro unikátní dovolenou

Pokud jsou obytné vozy vaším šálkem kávy, For Caravan si určitě užijete. Ve dnech 15.-17. dubna 2016 se totiž do Prahy sjede to nejlepší ze světa obytných vozů a karavanů. O vaši pozornost pak bude soupeřit také mnoho druhů unikátního příslušenství a jiných vychytávek včetně speciálních bezkouřových grilů.

Challenger: Obytné vozy špičkové kvality nabízející mimořádně praktické uspořádání vnitřních prostorů

Vozy Challenger vynikají mimořádnou úrovní komfortu, která se dokonale snoubí s důrazem na praktičnost. Tato francouzská značka se zrodila a vyvíjela přímo v srdci vinic v údolí řeky Rhony. Během třiceti let své existence se z Challengeru stala francouzská jednička na trhu s obytnými vozy a také jeden z klíčových hráčů v celé Evropě.

Na veletrhu For Caravan bude vystavovat také Procamping.cz. Tato divize společnosti Auto Kora top je oficiálním prodejcem právě obytných vozů Challenger a dále také karavanů Sublim a Sterckeman pro Českou republiku.

Procamping.cz najdete u stánku č. 2D4 v hale 2. Tak co, zastavíte se a vychutnáte si s námi kouzlo luxusních a stylových obytných vozů?

Volné vstupenky jsou stále k mání

Pokud vás For Caravan zaujal, ale nevíte, kde sehnat lístky, poradíme. O bezplatnou vstupenku si můžete požádat na info@procamping.cz. Instrukce pro její získání obdržíte zpět na uvedený e-mail.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016