Harrison_Reveal_5 (1)
Počítejte s Fordem

Komiksový Ford Transit Connect ožil. Bude sloužit potřebným

 
Harrison_Reveal_5 (1)

Na počátku to byl obyčejný Ford Transit Connect. Šikovní karosáři jej však přestavili do podoby komiksového autíčka. Ovšem pozor. Nejde o estetickou vyumělkovanost. Ano, které dostalo jméno Harrison, jezdí v běžném provozu. Pro armádu spásy objíždí školy a propaguje charitativní program Bed & Bread.

Transit Connect byste v něm asi nepoznali

Na Harrisonovi nebylo v momentě, kdy sjel z výrobních linek modrého oválu nic zvláštního. O neobvyklý převlek se postarali až šikovní karosáři z firmy Technosports. Vůz přestavili s finanční pomocí Ford Motor Company Fund, charitativní organizace v rámci automobilky, do podoby komiksového automobilového hrdiny. No řekněte, není roztomilý?

Plně funkční vůz

Všemožných tuningových úprav už jsme viděli hodně. Možná si ještě vzpomenete na Transit přestavěný do luxusní limuzíny. Na Harrisonovi je zajímavé, že jde o plně použitelné auto, které běžně funguje v každodenním provozu. A nejen to. Tvrdě pracuje. Jezdí totiž po školách v detroitské aglomeraci a propaguje zde charitativní program Bed & Bread. Kromě karosařiny se Harrison pyšní i řadou dalších vychytávek, např. speciálním sound systémem, jehož dva reproduktory se nachází na mřížce chladiče.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016