MWC
Počítejte s Fordem

Ford na Mobile World Congress v Barceloně představí nové technologie a také nový model pro Evropu

 
MWC

Modrý ovál za pár dní na Mobile World Congress odhalí nový model určený pro evropský trh a také nové technologie. Půjde zejména o technologie, které budou využity v rámci programu chytré mobility (Ford Smart Mobility). Ten se snaží např. o rozvoj pokročilých systémů autonomního řízení, propojení aut s chytrými telefony či domácími spotřebiči atd.

Ford je v Barceloně popáté

Mobile World Congress v Barceloně je největším světovým veletrhem – v loňském roce si jej nenechalo ujít přes 94 tisíc diváků – zaměřeným na komunikační technologie. Nevystavují zde pouze výrobci mobilních telefonů či počítačů ale také řada dalších firem včetně několika automobilek. Ford bude letos v Barceloně už popáté v řadě a představí tu kromě nových technologií také zbrusu nový model určený pro evropský trh.

Přijďte se na Ford podívat

Jedete příští týden na prodloužený víkend do Barcelony a jste zároveň fanoušky značky Ford? Pokud ano, můžete se na modrý ovál přijít podívat do App Planet v sále č. 1. Ford zde najdete u stánku č. 38.

Ford vyhlásí vítěze soutěže Ford Smart Mobility Game Challenge

Na veletrhu v Barceloně také vyhlásí vice prezident Oddělení Fordu pro výzkum a pokročilé inženýrství, Ken Washington, vítěze Ford Smart Mobility Game Challenge. V jejím rámci se soutěžící pokoušeli o vytvoření inovativních a v praxi použitelných konceptů pro mobilitu. Stane se tak v sále č. 3 na Fira Gran Via, stánek C20.

Tak co, přijdete se podívat, co se do budoucna chystá?


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016