xfilesexplorer01
Počítejte s Fordem

Mulder a Scullyová se vrací. Při hledání mimozemských civilizací jim bude asistovat Ford Explorer Platinum

 
xfilesexplorer01

Někdo je zbožňoval, jinému naháněli husí kůži. Agenti FBI Mulder a Scullyová patřili v 90. letech mezi stálice na televizní obrazovce a velké popularitě se těší i dnes. Ale nechme historii historií. Důležité je, že se kultovní seriál Akta X a s nimi i legendární dvojice detektivů vrací. A co víc, my máme kromě milovníků sci-fi výtečnou zprávu také pro fanoušky značky Ford. Detektivové se totiž budou při honbě za vysvětlením nevysvětlitelného prohánět ve zbrusu novém Fordu Explorer Platinum.

Premiéra v neděli

Nová řada seriálu Akta X bude mít americkou premiéru tuto neděli na stanici FOX. Scénář napsal tak jako dříve Chris Carter a i nyní se bude děj točit kolem mimozemských technologií. Vše zůstává při starém, i co se týče dvojice agentů. Mulderově mírně zasněnému postoji nekompromisně kontruje racionalita Scullyové. Jen téma je trochu jiné, než na co jsme byli zvyklí dříve. Carter se rozhodl použít v současné době velmi aktuální téma terorismu a mezinárodních spolčení.

Ford a FOX jsou nerozlučným párem už dlouho

Vozy s modrým oválem ve znaku se objevily už ve “starých” Aktech X – možná si ještě vzpomenete na Mulderův Ford Taurus – a zahrály si i v nových epizodách. Kromě Exploreru se zde objeví také modely Escape – americká verze modelu Kuga, Mustang a Taurus. Marketingový ředitel Fordu, Ginger Kasanic, je z dlouhotrvajícího partnerství s mediální společností FOX nadšený. Akta X a modrý ovál totiž podle něj spojuje zájem o moderní technologie a inovace a poukazuje přitom např. na nespočet bezpečnostních a asistenčních systémů, které na posádku čekají v útrobách modelu Explorer.

Popularita modelu Explorer roste v USA i jinde ve světě

Ford Explorer představuje nejprodávanější SUV ve Spojených státech. Jeho prodeje navíc každoročně rostou, a to i mimo USA. Auto nabízí řadu výbavových prvků a chytrých technologií, které známe spíše z prémiových vozů.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016