1447730918569 (1)
Počítejte s Fordem

Zamčete, odemčete, nastartujte a lokalizujte své auto mobilem pomocí aplikace Ford SYNC Connect

 
1447730918569 (1)

Díky speciální aplikaci budete moci chytrým telefonem na dálku zamknout, odemknout, nastartovat i lokalizovat svoje auto. Technologie SYNC Connect bude poprvé funkční na jaro v modelu Escape. Očekává se ale její postupné rozšíření i do dalších fordů.

Aplikace využívá zabudovaného modemu

SYNC Connect umožňuje snadné ovládání vozu pouze pomocí chytrého telefonu. Nestane se vám, že byste si auto zamknuli zevnitř a pak se do něj nemohli dostat anebo že byste dokonce zapomněli, kde parkujete. Vezměte do ruky svůj telefon a je po starostech. Aplikace, která je napojená na zabudovaný modem uvnitř vozu, se snadno a intuitivně ovládá a bude dostupná poprvé na jaře v modelu Escape. Postupně by se ale měla dostat i do dalších modelů.

Spousta funkcí

SYNC Connect umožňuje na dálku:

  • zamykat a odemykat auto
  • startovat a také plánovat startování (např. pokud potřebujete odjet v 8 hodin ráno, nastavíte si start na 7:50 a pak už jen nasednete do vyhřátého auta)
  • kontrolovat stav vozu (množství paliva a oleje, stav autobaterie, tlak v pneumatikách)
  • lokalizovat vozidlo

Dvoustupňová autorizace

Pro použití aplikace je nutné projít dvěma stupni autorizace. Aplikace byla vyvinuta coby součást Programu chytré mobility, v rámci kterého Ford usiluje o vývoj a rozvoj moderních technologií, které usnadňují každodenní život. Systém SYNC se dnes nachází ve zhruba 12 milionech vozidel a dodává se již jeho třetí generace.


Diskuze


Reklama

FordShop.cz: Aktualizace map Ford 2016